Anasayfa / Ticari Sarı Taksi Dolmuş Reklamları

Ticari Sarı Taksi Dolmuş Reklamları

Sarı Taksi Dolmuş Reklamları; Markanızın fark edilebilmesi açısından göz önünde olması şarttır biz 111 medya olarak reklamları sabit bir yerde değil sürekli gezd..
Devamı için sayfayı kaydırın...

Ticari Sarı Taksi Dolmuş Reklamları

Sarı Taksi Dolmuş Reklamları; Markanızın fark edilebilmesi açısından göz önünde olması şarttır biz 111 medya olarak reklamları sabit bir yerde değil sürekli gezdiriyoruz. Yürüyen Açık hava reklamları olarak adlandırılan Ana Mecrası olduğumuz; Ticari Hatlı Sarı Dolmuş Reklamları Kadıköy Taksi Dolmuşları, Bostancı Taksi Dolmuşları, Ataşehir Taksi Dolmuşları, Pendik Taksi Dolmuşları, Üsküdar Taksi Dolmuşları, Beykoz Taksi Dolmuşları, Çekmeköy Taksi Dolmuşları, Çengelköy Taksi Dolmuşları, Şile yolu Taksi Dolmuşları, Acıbadem Taksi Dolmuşları, Bağdat Caddesi Taksi Dolmuşları, Taksim Taksi Dolmuşları, Bakırköy Taksi Dolmuşları, Aksaray Taksi Dolmuşları, Nişantaşı Taksi Dolmuşları, Eminönü Taksi Dolmuşları ile İstanbul ‘da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sarı Dolmuş Reklamları herkesin gözünün önünde, sürekli fark edilen günümüzün en popüler, en ekonomik ve en geniş kullanım alanıyla hedef kitleye doğrudan ulaşma yöntemi sağlayan reklamlarımız ile en doğru hedef kitleyi planlayarak sizleri müşterilerinizin bölgesinde durakları ziyaret eden markanız ile arz talep oluşturuyoruz.

İstanbul’un en eski vazgeçilmez kültürüne sahip Sarı Taksi Dolmuşlar ile firmanızın kampanyasını trafik de aracı ile seyir halinde olanlar, sokak yürüyüşünde olanlara ve Tüm İstanbul’ da caddeleri firmanızın reklamları renklendirmek istemez misiniz ? Profosyonel ekibimiz ile size bir telefon kadar yakınız. 


Göz Önündedir…

Reklamınızın kullanıldığı mecralar sayesinde hem seyir halinde olan araç kullanıcıları hem de yaya halinde bulunan tüm insanlar tarafından farkedilen ve görülen tek reklam mecrası Açıkhava reklamlarıdır.

·Hareket Ayrıcalığı…

Sürekli hareket halindeki ve zamanını dışarda geçiren insanların dikkatini çeken mecralardır.

·Ticari Geri Dönüşüm…

Reklamdan geri dönüşüm almak için izlenmesi gereken yollar ve hedef kitle çok önemlidir. Gerek yürüyen Açıkhava reklamları gerekse de duran Açıkhava reklamlarınız, duruşu ve tasarımı ile çok sayıda insana mesajınızı en sade haliyle ve anlaşılabilir haliyle anlatabilir ve akılda kalıcılığı sayesinde rahatça dönüşüm alabilirsiniz.

·Profesyonel Çözümler…

Marka ve ürününüzün ulaşmasını istediğiniz hedef kitlesine nasıl ulaşacağını gelin birlikte planlayalım.

25 yıllık tecrübemizi amatör ruhumuzla birleştirip, size daha profesyonel reklam çözümleri için HİZMETİNİZDEYİZ…

Son Eklenenler

111 MEDYA Açıkhava Reklam Ajansı
Ticari Taksi Reklam, Ticari Minibüs Reklam, Ticari..
Branda / Vinil Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Oneway Vision Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Folyo Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Ticari Minibüs Reklam
Ana Mecrası olduğumuz İstanbul Ticari Minibüs Rekl..
Açıkhava Digital Baskı Merkezi
Folyo baskı ve uygulama, oneway vision baskı ve uy..
Kağıt Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Şirket Araç Kaplama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Kamyon Kaplama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Bina / Cephe Giydirme
Bina Cephe Giydirme