Otobüs ReklamOtobüs reklamlarınızda "Doğru Adres"

Otobüs Reklam

  • Otobüs reklamında ki doğru adres 111 MEDYA !

    “ Yürüyen Outdoor diye adlandırılan ve günümüzde sürekli trafikte olan ve geniş alanıyla hedef kitleye doğrudan ulaşma yöntemi haline gelen otobüs reklamları ARTIK size bir telefon kadar yakın… “

    Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü gezen birer billboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir. Yapılan kampanyalarda şehirlere göre farklılık göstererek gerek halk otobüsleri gerekse belediye otobüslerinden oluşan uygulamalarda İstanbul otobüs reklam, Çift Katlı otobüs reklam, Ankara otobüs reklam, Antalya otobüs reklam, Samsun otobüs reklam, Eskişehir otobüs reklam, Bursa otobüs reklam, Trabzon otobüs reklam, Adana Otobüs reklam, Nevşehir otobüs reklam, Isparta Otobüs reklam, Diyarbakır otobüs reklam, Şanlıurfa otobüs reklam, Van otobüs reklam, Erzurum otobüs reklam gibi reklam mecralarıyla hizmet veren 111 MEDYA; Türkiye’nin daha bir çok şehrinde çok geniş bir ağ sunmaktadır.

  • Otobüs reklamında ki doğru adres 111 MEDYA !

    Birçok reklam mecralarına nazaran çift katlı otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü gezen birer billboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir. İstanbul Çift Katlı otobüs reklamları İSTANBUL genelinde en etkili mecralardan biridir.

Sosyal Medyada 111Medya !