Anasayfa / Kamyon Kaplama

Kamyon Kaplama

Tanıtım ve reklam çalışmaları günümüzde daha öncesinde olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Çünkü hangi sektörde olduğu fark etmez artık insanların çok büyük bir kısmı yapılan çalışmaların yanı sıra onlara bu çalışmaların ne şekilde sunulduğu ile alakalı da incelemele..
Devamı için sayfayı kaydırın...

Kamyon Kaplama

Tanıtım ve reklam çalışmaları günümüzde daha öncesinde olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Çünkü hangi sektörde olduğu fark etmez artık insanların çok büyük bir kısmı yapılan çalışmaların yanı sıra onlara bu çalışmaların ne şekilde sunulduğu ile alakalı da incelemeler yapıyorlar. Geçmiş dönemlerde araç giydirme çalışmaları yalnızca büyük firmalar tarafından gerçekleştirilebiliyordu. Bundan dolayı da pek çok firma ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla bu tarz bir çalışmayı yapamıyorlardı. Şimdilerde ise isteyen herkes kamyonlarını diledikleri gibi markaları ile giydirebiliyorlar. Evden eve nakliyat, şirket nakliye firmaları, firmalar, şirketler, vb. firmalar diledikleri ölçülerde diledikleri reklamı araçlarının üzerine kamyon kaplaması olarak giydirebiliyorlar.

6 renk baskı kalitesi ve ekosolvent baskı tekniğiyle baskı yapabilen makine departmanımızla sizlere iç mekan kalitesinde  ve piyasa şartlarından daha ekonomik her ebat ve büyüklükte kamyon ve kamyonet kasaları için folyo baskı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Şirketinizin her çeşit ve büyüklükteki araçlarınıza bünyemizdeki çalışanlarımızla baskılarımızı itina ile uygulamaktayız. 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenenler

111 MEDYA Açıkhava Reklam Ajansı
Ticari Taksi Reklam, Ticari Minibüs Reklam, Ticari..
Branda / Vinil Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Oneway Vision Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Folyo Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Ticari Minibüs Reklam
Ana Mecrası olduğumuz İstanbul Ticari Minibüs Rekl..
Ticari Sarı Taksi Dolmuş Reklamları
Ticari Sarı Taksi Dolmuş reklamlarınızda ki doğru ..
Açıkhava Digital Baskı Merkezi
Folyo baskı ve uygulama, oneway vision baskı ve uy..
Kağıt Baskı ve Uygulama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Şirket Araç Kaplama
Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ma..
Bina / Cephe Giydirme
Bina Cephe Giydirme